Ako to funguje
Inšpirujte sa zaujímavými cyklistickými destináciami zverejnenými na našom webe, alebo požiadajte o ponuku pre Vašu skupinu na mieru podľa Vašich snov a predstáv.
Kontaktujte nás nezáväzne rezervačným formulárom, emailom alebo telefonicky. Možné je aj osobné stretnutie. Overíme voľný termín, možnosti ubytovania, stravy, dopravy a vytvoríme kalkuláciu na kľúč.
Za rezerváciu termínu športového cyklistického podujatia vopred nič nehradíte, po overení možnosti realizácie podujatia a po podpise zmluvy nám hradíte len účastnícky poplatok za organizáciu cyklistického podujatia v mieste konania. Organizácia zahŕňa služby cyklistického vodcu, cyklistický sprievod, technickú podporu, itinerár trás, sprievodné vozidlo, prepravu bicyklov.

Ubytovanie, stravu a dopravu, prípadne prenájom bicyklov a pod., hradíte priamo poskytovateľovi služieb, ktorého Vám môžeme odporučiť podľa našich predchádzajúcich skúseností alebo si ho vyberiete priamo podľa Vašich predstáv v danej lokalite. V prípade vlastnej voľby ubytovania cez webové vyhľadávače ako napr. Booking, Trivago, Airbnb, Bikehotels a pod. odporúčame hľadať možnosti s bezplatným stornom.
Ak Vás je menej ako je potrebný min počet 8 účastníkov, môžeme osloviť našich stálych klientov či členov cykloturistického klubu Tour de Fun a doplniť tak počet účastníkov.
Program
Ak ide o cykloturistiku, program je naše hlavné know how, ponúkané destinácie naozaj dobre poznáme. Cyklistické etapy sú zostavené podľa fyzickej výkonnosti a nárokov klienta na mieru. Pre bežných cykloturistov i náročnejších aktívnych cyklistov. Itinerár trás a program podujatia poskytneme vopred.
Program cyklistického podujatia je zostavený tak, aby ste mali dosť času aj na relax, wellness, oddych pri mori, či spoznávanie kultúry, histórie a gastronómie regiónu.
Doprava
Vlastná (auto, bus, vlak, lietadlo...),alebo na „ľahko“ letecky z Bratislavy, Brna alebo Viedne, pričom Vaše bicykle prepravíme našim vozidlom s prívesom vopred.
Sprievodné vozidlo - mikrobus 8+1, Fiat Talento,+ krytý prívesný vozík s 9 nosičmi bicyklov.
9 miestne vozidlo a krytý príves so stojanmi na bicykle si je možné prenajať (auto 550 EUR/podujatie max. 10 dní, príves 150 EUR/10 dní, kaucia 500,-EUR) Veľkým skupinám sprostredkujeme bez úhrady kvalitný autobus s cykloprívesom (30-50 stojanov) od spoľahlivých renomovaných dopravcov. Dopravu hradíte priamo poskytovateľovi služby.